Dua Lipa publikon videon audio të këngës së saj të re

By

Dua Lipa me një postim në Instagram paralajmëroi një epokë të re dhe pastaj fshiu të gjitha postimet saj nga llogaria në Instagram.

Gjatë ditës se djeshme ajo langoi versionin audio të këngës së saj të re të cilën mund ta gjeni në të gjitha platformat digjitale.

Klipi është finalizuar edhe vizualisht, e cila pritet të lansohet gjatë ditës së sotme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm