Blero rrëfen të vërtetën e statusit. A janë martuar përnjëmend ?!

By

Edhe një herë ‘pushtuan’ portalet me thashethemet për martesë.

Në një histori deja-vu, që kujtonte postimet e pak kohëve më parë, lajmi për martesën mes Bleros dhe Afronës.

Por cila është e vërteta e këtij raportimi. Prive ka kontaktuar Bleron i cili në emër të të dyve ka sqaruar spekulimet që lindën pak orë më parë.

Ai ka sqaruar se në zemra dhe në shpirt janë të martuar dhe statusi është bërë për t’i treguar të gjithëve se ku qëndrojnë si çift.

Për sa i përket ceremonisë, ai tha se ajo do të organizohet vitin tjetër. Ky është reagimi i plotë i çiftit. /Prive.al/

1458322993675

 

Artikuj të ngjashëm