Fansat i vërejnë gabimin Sara Hoxhës

By

Sara Hoxha ka postuar dje një foto në Instagram me Ledionin dhe Londonin. Megjithëse Ledion Liço ka hequr dorë nga rrjetet sociale, Sara poston herë pas here momente me bashkëshortin e saj.

Mirëpo, dje Sara ka bërë një gabim në postimin e saj, ku si emoji ka vënë një çift prindërish dhe gocën e vogël. Por fansat e kanë vërejtur shpejt këtë duke i shkruar: Eke çun, rregullo moj-in”.

Artikuj të ngjashëm