Adelina Tahiri flet për bashkëshortin dhe zbulon barkun në Prive (VIDEO)

By

U shndërrua në kryetemë të medias në vitin e fundit. Jeta luksoze, veshjet, pushimet, blerjet në shifra marramendëse e bënë Adelina Tahirin objekt të diskutimit por edhe të misterit.

Për një periudhë të gjatë, ajo ja doli ta fshehë nga publiku të dashurin e saj, maqedonasin Serjoza Markov. Por, një varg zhvillimesh që ndodhën shpejt përfshirë fejesën, e zbuluan misterin e këngëtares.

Për të parën herë, për Prive Adelina flet mbi personin e zemrës, Markov! Bashkë, çifti po presin edhe një fëmijë.

Emocionet na i tregon vetë këngëtarja e cila në pak muaj sjell në jetë djalin. Shtatzëni të mbarë Adelinës! Do jemi këtu për ta uruar!

Artikuj të ngjashëm