Lorik Cana e dëshmon së është një baba i përkushtuar (FOTO)

By

Muajin e kaluar Lorik Cana u bë sërish baba.

Ai dhe bashkëshortja e tij mirëpriten në jetë një vajzë e cila quhet Enkeleida.

Ish-futbollisti i famshëm shqiptar e ka dëshmuar edhe një herë përmes rrjeteve sociale se është një baba i përkushtuar.

Ai postoi një fotografi me të bijën në gjoks teksa kishte dalë për të bërë pazar.

Nëse nuk e dini, Loriku dhe gruaja e tij janë poashtu prindër të një djali i cili quhet Boiken./Prive.al

View this post on Instagram

🦘 👨‍👧❤️

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

Artikuj të ngjashëm