Flori dhe 2po2 vijnë ‘Gone girl’

By

Sapo është publikuar dueti mes 2po2 dhe Florit, i treti në kronologji nga dyshja.

Kënga e titulluar ‘Gone Girl’ ka tekst të dyshes teksa inçizimi është bërë në studion e Threedots.

Për videon është përkujdesur produksioni PinkMoon.

Ky krijim muzikor njëherësh është pjesë e albumit të 2po2 që shënon plot dy dekada të reperit në skenë.-

Artikuj të ngjashëm