A I KA DAFINA ZEQIRI FANSAT MË TË ZJARRTË?!

By

Dafina Zeqiri gjatë karrierës së saj ka arritur që t’i bëjë për vete shumë fansa.

Për të qenë gjithmonë në kontakt me ta, këngëtarja përdor rrjetet sociale që t’i përfshijë në përditshmërinë e saj duke i befasuar shpeshherë.

Por, kanë qenë vetë adhuruesit e Dafinës që kësaj rradhe e kanë surprizuar yllin shqiptar.

Disa prej tyre kanë bërë tatoo të përjetshme emrin e saj kurse të tjerë janë inspiruar nga tekstet e këngëve të saj për të bërë të njejtën gjë në trupin e tyre.

Dafina që nga këto gjeste ka mbetur e mahnitur, nuk ka harruar t’i falenderojë dhe të shpreh respekt për fansat e saj përmes Instagramit. /Prive.al/

Screenshots_2015-08-16-21-14-35

Artikuj të ngjashëm