ARTA BAJRAMI SJELL KËNGËN E RE

By

Arta Bajrami sapo ka lançuar projektin e saj të ri të titulluar ‘Thuaj jo’.

Kënga është me tekst të Avni Qahilit, muzika është punuar nga Don Arbas kurse për xhirimet e videoklipit Arta ka vendosur të bashkëpunojë me FAB3 Production.

Ky projekt muzikor është i katërti në pak muaj që këngëtarja e vizuelizon me klip pas ‘Më fal oj nanë’, ‘Kno me mu’ dhe ‘Taman’.

Këto këngë janë të përfshira në albumin ‘Victory’ të cilin Arta e publikoi në muajin Qershor. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm