Robert Berisha ka një apel për gjithë shqiptarët!

By

Me natyrën e tij të hapur dhe pa komplekse, muzikanti Robert Berisha qëndron në maje të listës së fytyrave publike më atraktive.

Me çdo paraqitje në media, ai përbën interes për t’u ndjekur. Meqenëse ai është një tip i tillë, mbrëmë bashkë me Visar Gecin dhe Berat Buzhalën ishte i ftuar në pjesën e parë të emisionit NIN në Klan Kosova.

Roberti tregoi se natyra e tij me plot humor i ka sjellur benefite qoftë në shoqëri, por edhe në relacionet e tij me femra.

E pikërisht për relacionin intim, Robert Berisha e pati mbrëmë një këshillë për gjithë shqiptarët kur edhe përmbylli pjesën e parë të emisionit me një apel.

‘Humor edhe seks sa ma shumë me mujt, ju kisha preferu juve edhe krejt shqiptarëve’ – u shpreh ai. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm