PËR ÇKA IA PA HAJRIN TUNA DWTS ?!

By

Aventura e Tunës në Dancing with the Stars bëri shumë bujë mediatike.

U përfol vendimi që t’i bashkangjitet garës, rrugëtimi gjatë javëve në spektakël por vëmendjen më të madhe e morri ajo çka pasoi finalen e DWTS.

Javë më parë, Tuna në Prive rrëfeu zhgënjimin e saj me produksionin i cili as kur kanë kaluar disa muaj nga përfundimi i spektaklit nuk i ka siguruar asaj banesën e premtuar që i takon si triumfuese.

Mirëpo në gjithë këtë të ‘keqe’ nëse mund të quhet e tillë, këngëtarja pa dyshim se ka nxjerrur diçka pozitive.

Impenjimi dhe serioziteti me të cilin iu qas Tuna vallëzimit bënë që ajo nga ky spektakël të perfeksionojë linjat e saj trupore seksi të cilat ishin paksa të rrumbullaksuara.

Edhe pse pa banesë, krijuesja e hitit ‘Holla’ doli me trup të skalitur të cilin shumë femra e ëndërrojnë më shumë se gjithçka tjetër. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm