A është në lidhje Big Mama? (VIDEO)

By

Në fillim të këtij viti, një fotografi e Big Mamës në një festë për zbulimin e gjinisë së foshnjës, bëri që mediat rozë të shkruanin se ajo është në pritje të ëmbël.

Por ky lajm ishte i pavërtetë pasi këngëtarja është në pritje për t’u bërë hallë për herë të katërt dhe fotografia u shkrep në festën e gruas së vëllait.

Gjithsesi, si qëndron jeta e saj personale, a është ajo në lidhje?

Në videon më poshtë, Big Mama flet për shumë gjëra rreth jetës së saj dhe biznesit aktualisht.

Ndiqni të plotë intervistën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm