Me ose pa qëllim, Blero ka ‘ndjekur’ shembullin e Adonisit në këtë pjesë

By

Janë një çift që tash e dy vite, mbajnë lidhjen në distanca të mëdha gjeografike.

E për t’i zbutur pak këto distanca e për të mos u ndjerë Afrona vetëm, Blero para pak kohësh mendoi një dhuratë të veçantë.

Afronës i dhuroi një qen, të cilin bukuroshja ka vendosur ta quajë Kiki.

#throwbacksundays #mykiki

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Por, me ose pa vetëdije, Blero ka vepruar njejtë si bashkëshorti i ish-partneres, Teutës.

Kishte qenë Adonisi ai që kishte menduar një dhuratë të tillë për Teutën dhe Tarën në muajt e parë të njohjes.

My two favorite males ?? @adonismorina7 Lui ?

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Nga ajo periudhë, qeni Lui është shndërruar në një anëtar të pandashëm të familjes duke marrë shumë dashuri veçanërisht nga Tara.

Tashmë, kujdesi dhe dashuria për kafshët nuk do i mungojë princeshës as në pjesën tjetër, tek babi dhe Afrona. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm