Këto janë dy veturat luksoze që i bleu së fundmi Loredana (FOTO)

By

Në koleksionin e makinave, Loredana i shtoi edhe dy.

Reperja ndau me ndjekësit e saj në Instagram, një video të veturave të markës Cadillac.

Padiskutim se sukseset e saj me muzikë në platforma të ndryshme dhe koncerte, kanë bërë që artistja të krijojë pasuri milionëshe.

Shihni më poshtë veturat e reja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm