A po mendon të bëhet sërish nënë Fiona Gllavica? (VIDEO)

By

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Fiona Gllavica, ka ndarë me publikun ‘5 datat’ më të rëndësishme të jetës së saj.

Përballë Liberta Spahiut, artistja foli për karrierën dhe jetën personale duke treguar shumë gjëra të cilat nuk i keni ditur.

Mes tjerash, artistja tregon se a e ka në plan të bëjë edhe një fëmijë pas djalit i cili erdhi në jetë vitin e kaluar.

Ndiqni intervistën e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm