Çfarë fshihet prapa ‘arratisjes’ së Libertës dhe Alaudinit në Amerikë?

By

Prezantuesit e njohur shqiptar, Liberta Spahiu dhe Alaudin Hamiti, kanë udhëtuar përtej oqeanit.

Të dy kanë zgjedhur Amerikën për t’i kaluar disa ditë pushimi.

Bashkë me Alaudinin është edhe bashkëshortja e tij Yllka dhe tre fëmijët, dhe Liberta e cila ka lidhje të ngushtë me familjen Hamiti.

Por a ka ndonjë ‘fshehtësi’ udhëtimi i tyre?

Jo! – Ata thjesht do të eksplorojnë vendin për të krijuar kujtime të paharruara ashtu siç kanë bërë shpesh herë në vende të ndryshme të botës./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu)

Artikuj të ngjashëm