Projekti më i ri nga NRG Band gati tashmë!

By

Shumë nga artistët tanë zgjodhën që ndrrimin e moteve si dhe fillimin e vitit 2017 ta kalojnë duke sjellur diçka të re në muzikë.

Këtyre emrave po i bashkangjitet edhe grupi NRG Band të cilët tashmë kanë gjithçka gati për këngën e re të cilën do ta publikojnë nesër nga ora 17:00.

Ata përpos orarit nuk kanë bërë të ditur ndonjë detaj tjetër rreth kësaj prurje teksa grupi do të rikthehen me projekt të ri pas 3 muajve.

Produkti i fundit i tyre ishte ‘Mos ma le fajin’ i cili u prit mjaft mirë nga fansat e një sukses të tillë pritet të ketë edhe prurje e re. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm