Kur do të publikohet projekti i ri i Adelina Tahirit? (VIDEO)

By

Adelina Tahiri do të rikthehet së shpejti me një projekt të ri muzikor.

Përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” në emisionin Prive, këngëtarja u përgjigj lidhur me muzikën duke treguar cilat janë planet e saj.

Ndër të tjerash, Adelina foli edhe për djalin dhe bashkëshortin e saj por edhe për kilogramët.

Ndiqeni të plotë intervistën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm