A e shfrytëzoi Mevlani për vëmendje? Flet hapur Filloreta

By

ubrika MyStory në prive rikthehet dhe sjell historinë e Filloretës brenda emisionit “Për’puthen”.

Pa filtra dhe shumë e hapur Filloreta flet hapur edhe për problemet me shëndetin mendor, raportet e saj me konkurrentët e tjerë dhe sfidat në profesion.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm