Trixa ishte personi i parë që kontaktoi pas daljes nga shtëpia! Çfarë i tha Egzona asaj?

By

Egzona Rafuna ka folur në Prive për eksperiencën e saj në Big Brother VIP, pas një pauze nga rrjetet sociale dhe mediat.

Ajo u përfol shumë edhe  për raportin e saj me Donaldin sa ishte brenda shtëpisë dhe në intervistë ajo sqaron një herë e mirë të gjithë situatën.

Egzona ndër të tjerash zbulon se Trixa ishte personi më i parë që ajo ka kontaktuar pas daljes nga shtëpia. Çfarë folën të vajzat?

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm