‘S’më besuat’, Fifi na kthen pas në kohë dhe dëshmon talentin (VIDEO)

By

Fifi na ktheu pas në kohë.

Ajo ka ndarë një video nga fëmijëria e saj duke ua dëshmuar të gjithëve se ka lindur artiste.

Në videon e postuar Fifi shihet duke luajtur në kitare dhe duke kënduar.

Ndryshe, Fifi ka lansuar duetin me Gent Fatalin dhe pritet një me Tunën./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm