Adele rikthehet pas gjashtë vjetësh me këngë të re

By

Pas një fushate, kënga e parë e re e Adele në gjashtë vjet ka mbërritur.

Easy On Me, një baladë piano dhe emocionale, u publikua në mesnatën e Mbretërisë së Bashkuar, duke u ofruar fansave pamjen e parë të “albumit të saj të divorcit”, të titulluar 30.

Kjo do të jetë vazhdimi i saj për albumet masivisht të suksesshëm 19, 21 dhe 25.

Easy On Me sheh Adele duke shpjeguar vendimin e saj për t’u larguar nga martesa e saj në vitin 2019, ndërsa i kërkon djalit dhe ish-burrit të saj për mirëkuptim.

“Unë ndryshova atë që isha për t’ju vënë ju të dyve në radhë të parë,” këndon ajo, “por tani unë heq dorë”.

Ai moment, aq i zhveshur dhe i pa lyer, të dërgon dridhje në shpinë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm