Skerdi publikon baladën “Amelia” (VIDEO)

By

Është publikuar videoklipi i ri i Skerdit.

Kënga quhet “Amelia”. Ajo është punuar nga Alandy, Edlir Begolli, Muma dhe vet Skerdi.

Klipi është xhiruar në fshtrat e Elbasanit i drejtuar nga Jaydee./Prive.al

Artikuj të ngjashëm