A e dëgjuat këngën e re të Shpat Kasapit? (VIDEO)

By

Shpat Kasapi ka bashkëpunuar me Blerina Brakën, për këngën “Dashni pa krahë”.

Projekti i ri ësht publikuar mbrëmë në youtube dhe nëse nuk e keni dëgjuar akoma, e keni mundësinë tani përmes videos së mëposhtme.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Don Kozeli dhe Blerina Braka.

Kjo këngë e riktheu Shpatin, disa muaj pa asnjë projekt të ri muzikor./Prive.al

Artikuj të ngjashëm