Me cilën figurë publike do e ndante shtratin nëse nuk do të ishte i martuar, Sinan Vllasaliu?! (Video)

By

Është një ndër këngëtarët më të dëgjuar të muzikës popullore e asaj të lehtë, e këngët e tij kanë prekur shumëkë.

Mirëpo, disa javë më parë Sinan Vllasaliu erdhi në Prive në një intervistë ndryshe, duke i përgjigjur pyetjeve provokative të intervistës 60 sekonda.

“Më ka shkuar jeta mbrapsht” ishte njëra ndër përgjigjet, teksa ka treguar se hera e fundit që ka qajtur është në regjistrimin e projektit ‘Shpija e babës’.

Teksa përgjigje interesante ka dhënë në pyetjen se nëse është marakli në vasha të bukura, si dhe me kë do e ndante shtratin nëse nuk do ishte i martuar e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm