Shokon Afrona! Nxjerr gjoksin në foton e re

By

Bukuroshja Afrona Dika ka tash e disa ditë që po merr vëmendjen e opinionit me setin fotografik të realizuar në Kosovë ku shfaqet në secilën pozë e mahnitshme.

Me një pamje të kuruar me shumë shije dhe bukurinë natyrale magjepsëse të cilën e posedon, Afrona ka lënë pa fjalë shumëkë.

Por, fjalët shumëkujt mbase i kanë humbur edhe sot me mëngjes kur ajo ka postuar një tjetër imazh.

‘Perla’ e ruajtur për ditën e sotme e shfaq Afronën shumë më transparente duke bërë që një pjesë e madhe e gjoksit të saj të duket qartë nga anash.

Ky imazh ka shkaktuar mjaft debat në hapësirën e komenteve tek profili i bukuroshes. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm