Urimi emocionues i Adelinës për Zanfinën (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Zanfina Ismaili.

Edhe pse ajo ka hequr dorë nga muzika, të paktën për disa vjet, Zanfina është aktive në rrjete sociale dhe shumë afër fansave të saj.

Një urim i veçantë në mesin e shumë të tjerve, ishte ai i motrës së saj të madhe – Adelina Ismailit.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi të Zanfinës dhe për t’i shkruar disa fjalë të mëdha për të.

Më poshtë mund ta shihni postimin e saj të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm