A do të hyjë në politikë Adelina Ismaili? (VIDEO)

By

Edicioni i fundit i emisionit NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, transmetohet nesër mbrëma.

Ju keni mundësi të shihni Adelina Ismailin me një rrëfim shumë interesant dhe të sinqertë bashkë me Skerdin, artistin me të cilin së fundmi sollën një remake të “Amaneti”.

Gjatë bisedës, Adelina tregon se si janë planet e saj.

A do të hyjë ajo në politikë gjatë vitit 2020?

Shumë gjëra të tjera interesante i shpalos ajo nesër në orën 21:35 bashkë me Skerdin në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm