Dafina s’do i marrë paratë e albumit, shitjet do shkojnë për bamirësi!

By

Numërimi prapa ka nisur.

Pas një pune intenzive, koha ka ardhur për albumin “Dafinë moj”, publikimi i të cilit ndonëse nuk ka ende datë zyrtare, besohet të jetë çështje ditësh/javësh.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Produkti diskografik i këngëtares Dafina Zeqiri po pritet me kërshëri mes tjerash edhe për shkak të projekteve e bashkëpunimeve të paralajmëruara për të.

E nga “Dafinë moj” ka një lajm të mirë.

Të gjitha të hollat e shitjes së albumit do të dedikohen për bamirësi.

Këtë e ka bërë të ditur produksioni i këngëtares “Moneyz” përmes një postimi në rrjete sociale.

“Sot si përfaqësues i @moneyzmusic menaxheri/CEO Pëllumbi vizitoi shoqatën e Autizmi, me qëllimin për t’ju kumtuar se të gjitha të hollat që do të mledhen nga shitja fizike e albumit #DAFINËMOJ do t’i dedikohen rasteve sociale që trajtohen në shoqatën Autizmi në Prishtinë dhe degëve të saj në Lipjan, Podujevë e Prizren. Në këto kohëra të vështira, të gjithë mund të jemi afër njëri tjetrit me kauza të ndryshme” – thuhet në njoftim.

Një veprim ky i Dafinës dhe stafit që definitivisht duhet duartrokitur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm