Reperi i famshëm kërkon falje nëse e ka inspiruar dikë të konsumojë drogë

By

Juicy J pati për të thënë diçka përmes rrjeteve sociale.

Pas vdekjeve të shumta që kanë ndodhur për shkak të drogës në kohët e fundit, përfshirë Juice Wrld, Juicy lëshoi një deklaratë të shtunën.

“Nëse e kam frymëzuar dikë që të konsumonte drogë, kërkoi falje”, shkroi ai.

Artisti është i njohur për këngët duke përfshirë “Sippin on Some Syrup” dhe shumë të tjera.

Artikuj të ngjashëm