Pas këngës që i kushtoi Afronës, Blero po punon në një projekt të ri (VIDEO)

By

Blero ka qenë goxha aktiv me këngë të reja gjatë këtij viti.

Përveç kësaj, ai edhe u martua muajin e kaluar me të dashurën e tij Afronën, duke organizuar një dasmë madhështore në bregdetin shqiptar.

Çifti u kurorëzua në frontin e shumë miqve dhe familjarëve në një ambient të hapur shumë madhështor.

Kënga që i kushtoi Afronës, në ditën e dasmës është projekti i tij i fundit, mirëpo këngë kjo që nuk do do të realizohet vizualisht, sepse videoklipi më i bukur është vetë dasma.

Ai është duke punuar në një baladë për të cilën thuhet se do të jetë kënga e vitit.

Videoja e mëposhtme ua tregon detajet./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm