Çka përmban libri i Angela Martinit?

By

Gazetarja Gonxhe Gërxhaliu ju sjell librin e modeles Angela Martini i titulluar “Dashuri, shpresë, dritë”.

Ky libër është autobiografi, ku ajo tregon jetën e saj dhe të nënës së vet të cilat kanë jetuar të ndara në një kohë.

Ora 7 – "Dashuri, shpresë, dritë" nga Angela Martini – Klan Kosova

Ora 7 – "Dashuri, shpresë, dritë" nga Angela Martini – Klan Kosova gazetarja Gonxhe Gërxhaliu ju sjell librin e modeles Angela Martini i titulluar "Dashuri, shpresë, dritë"

Gepostet von Ora Shtate nê Klan Kosova am Mittwoch, 11. Dezember 2019

Artikuj të ngjashëm