Provat e ‘Top Awards’: Performanca live e Era Istrefit dhe Kidës!

By

24 qershori,është pikërisht edhe data kur në pallatin e Kongreseve në Tiranë do të mbahet një ndër eventet më të mëdha për ndarjen e cmimeve Top Awards, event ky i dedikuar plotësisht muzikës shqiptare.

E duket se i gjithë stafi kanë filluar punën intenzive së bashku me këngëtarët që do të këndojnë plotësisht live, si rrallë herë, ku mes tyre janë edhe emrat si Era Istrefi e Kida.

Në disa video të publikuara shihen pikërisht këto dy të fundit duke bërë prova për performancën e tyre me 24 Qershor.

Ajo çka mund të vëremjë është se Era Istrefi do të vie me mega hitin e saj ‘BonBon’, kurse Kida me këngën e saj më të re ‘Ja kem nis’./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm