Njihuni me ‘Dhurata Dorën’ e vogël!

By

Me paraqitjen në klipin e fundit ‘Bongo’, Dhurata Dora ka vendosur trende.

Me një eksperimentim në veshje dhe grim ku me rastin e sezonit veror dominojnë një spektër ngjyrash, këngëtarja e njohur është shndërruar në model për t’u ndjekur.

Por, nga paraqitja e fundit e Dhuratës nuk po inspirohen vetëm vajzat e rritura por edhe bukuroshet e vogla.

Me një të tillë, këngëtarja i ka njoftuar ndjekësit në profilin e saj duke qenë e lumturuar nga tendenca. ‘Sa e lezetshme’ – ka shkruar mes tjerash Dora. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm