Eliza Hoxha nuk e ka braktisur profesionin e dikurshëm?!

By

Këngëtarja Eliza Hoxha, është kthyer në studion muzikore, kësaj radhe për rikthimin e saj në muzikë.

Ajo është drejtuar tek Florent Boshnjaku për të sjellur këngën e re.

Projekti sipas kompozitorit është dicka gjigant me pjesëmarrje të shumë instrumentistëve dhe ka teksti të punuar nga vetë Eliza me titull “Vendi im”,

Kënga është mjaft dramatike, me temë sociale dhe e finalizuar pritet të jetë brenda 10 ditëve.

Për klipin këngëtarja është në bisedime me disa produksione vendore.

Artikuj të ngjashëm