Si rrallëherë Madonna kapet në fotografi të pa edituara dhe këto janë pamjet

By

Madonna u fotografua me djalin Rocco Ritchie mbrëmjen e së shtunës, në foto të rralla pa filtra në Instagram.

Frozen in time: Madonna looked far younger than her 63 years as she enjoyed a night out with her son

Dyshja nënë-djalë u pa duke u larguar nga Harrys Bar në lagjen e modës Mayfair të Londrës të shtunën vonë, me Madonna, 63 vjeçe që ishte veshur si një yll roku.Rolling back the years: Madonna looked a far cry from her 63 years as she displayed a very youthful complexion while out to dinner at Harrys Bar, in London's Mayfair in the early hours of Saturday morning

*PREMIUM-EXCLUSIVE* - Madonna and son Rocco Harrys Bar*PREMIUM-EXCLUSIVE* - Madonna and son Rocco Harrys Bar*PREMIUM-EXCLUSIVE* - Madonna and son Rocco Harrys Bar“Material Girl” e kompletoi look-un me një pallto të gjatë të zezë, çizme me thumba, geta dhe një rrip të kuq rreth belit, së bashku me një çantë Commes des Garcons “Lovable Rebel”.

Style: The sexagenarian cut a stylish figure during the outing, slipping into a black top and coordinating city shorts, with her waist cinched in with a red belt

Madonna ka postuar shumë foto të ‘rrezikshme’ në rrjetet sociale kohët e fundit, me shumë nga ndjekësit e saj që theksojnë se fotot janë tej mase të edituara. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

 

Artikuj të ngjashëm