DASMA FILLON: Xhensila dhe Besi nisen drejt altarit (VIDEO)

By

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku, sonte kanë natën e tyre të madhe.

Me një ceremoni madhështore të organizuar në Tiranë, ata të dy po i japin fund beqarisë për të nisur dicka të re, jetën bashkëshortore.

Dyshja i ngjajnë një çifti përrallash, me Xhensilën e cila ka zgjedhur të veshë një fustan magjik, tejet masiv përderisa Besi, po duket një dhëndër elegant dhe i thjeshtë.

Çifti i ri, janë nisur drejt altarit përderisa gjithçka nga ky moment është kapur nga të ftuarit e dasmës, e publikuar në rrjete sociale./Prive.al

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku nisem drejt altarit? Urimeee

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm