Cilat këngëtare e pritën dje iftarin së bashku?!

By

Përkundër impenjimeve të shumta që kanë, disa nga artistët tanë i kryejnë edhe obligimet e tyre fetare, sic është njëri ndër ta edhe agjërimi.

E duket se përveq kësaj, duket se ata ky muaj vetëm sa i bashkon.

E njëra ndër rastet është pikërisht ajo dje, ku shihen këngëtarja Remzie Osmani, Motrat Mustafa e Shyhrete Behluli duke pritur iftarin së bashku.

‘Eshte kenaqesi kur e pret iftarin me shoqet dhe koleget , faleminderit Safetes qe ishim musafire te saj‘ -shkruan Shyhrete Behluli në rrjetin e saj social Instgram./Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm