Zbulohet shkaku i vdekjes së aktorit të njohur

By

Është zbuluar shkaku i vdekjes së Jackson Odell.

Aktori dhe kompozitori, i cili ishte i njohur për punën e tij si Ari Caldwell në The Goldbergs, thuhet se vdiq nga një overdozë e kokainës dhe heroinës, njofton Los Angeles County Medical Examiner, nëpërmjet The Blast, transmeton Klan Kosova.

Raporti i mjekut thotë se Jackson kishte heroinë akute dhe kokainë, dhe shkaku i vdekjes ishte aksidental.

Jackson vdiq në qershor në Tarzana të Kalifornisë.

Artikuj të ngjashëm