Pushimet romantike të çiftit Fejzullahu

By

Nuk ka shumë kohë që ishin bashkë më Turqi. Shkuarja atje e çiftit Sabri dhe Nera Fejzullahu përpos pushim kishte si qëllim punën.

Në bregdetin turk u xhirua videoklipi i ri i Sabriut.

Tash, pak ditë pas çifti ka marrë rrugë drejt kryeqytetit francez, Parisit. Nga atje, Nera ka postuar foto ku shihen teksa kalojnë shumë bukur. /PRIVE.AL

Screenshot_2016-05-10-09-23-29

Artikuj të ngjashëm