Adelina Tahiri bëhet nënë, vjen në jetë JONI (FOTO)

By

Adelina Tahiri është bërë nënë.

Ajo solli në jetë djalin e saj me emrin JON.

Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja përmes Instagramit, ku ndau fotografinë e parë me djalin e saj duke ia treguar vetëm dorën.

Ditë më parë, PRIVE ishte në ‘Baby Shoëer’ të organizuar nga ajo dhe burri i saj maqedon në Maqedoni.

Urime çiftit./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bm_WaDunlwX/?taken-by=adelina_tahiri1

Artikuj të ngjashëm