Kështu e uruan femrat e famshme, Adelina Tahirin pasi u bë nënë

By

Para një ore, Adelina Tahiri, bëri të ditur se është bërë nënë.

Ajo solli në jetë djalin e saj të parë i cili do të mbajë emrin JON.

Të menjëhershme kanë qenë komentet e shumta nën fotografinë që këngëtarja postoi teksa po mbante dorën e djalit.

Komentet që ranë në sy ishin nga femrat e njohura shqiptare, si Fjolla Morina, Afërdita Dreshaj, Afrona Dika, Agnesa Vuthaj e Ryva Kajtazi.

‘Urime loçka’, shkroi Fjolla, ‘Urime’ tha Afërdita, ‘Urime zemër për engjëllin’ tha Afrona, Agnesa i tha ‘urime’ ndërkaq Ryva shkroi ‘urime zemra’.

Urime Adelinës dhe burrit të saj për djalin, e Jonit i urojmë jetë të gjatë./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bm_WaDunlwX/?taken-by=adelina_tahiri1

Artikuj të ngjashëm