Këngëtarja e njohur shqiptare s’është mirë: Shfaqet nga spitali (FOTO)

By

Këngëtarja Baby G duket të mos jetë mirë me shëndet ditën e sotme.

Në profilin e saj në Instagram ajo ka postuar një imazh ku shfaqet në spital teksa merr një infuzion dhe në pjesën e gojës ka apartin për oksigjen.

Nuk dihet se çka mund ta ketë sjellë në këtë gjendje këngëtaren por pak minuta pas, ajo ka fshirë fotografinë, pasi sipas gjasave i ka rënë pishman.

Sidoqoftë, të shkuara! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm