Zbulohet mashkulli ne krahët e Adrola Dushit ?! (FOTO)

By

Ish Miss Univers Albania 2012 Adrola dushi e cila tashmë po bën karrierë në SHBA shquhet për fotografi të shumta artistike por kësaj rradhe ajo vjen në mënyrë shumë të thjeshtë  me djalin e saj.
Adrola duket e mrekullueshme dhe  si çdo nënë tjetër edhe ajo ndjehet  shumë e lumtur pranë djalit të saj sa që e quan atë “Shoku më i mirë”.

Në SHBA, Adrola po bashkëpunon me fotografin e njohur shqiptar Fadil Berisha si dhe po punon si modele për brendin Sherri Hill ku një javë më parë shkëlqeu në  “New York fashion week”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm