Genta dhe Miloti bashkë ? (FOTO)

By

Këngëtarja e famshme  Genta Ismajli është duke e shijuar ende suksesin e këngës “Shake it”, në bashkëpunim me Genc Prelvukaj dhe Milot Hasangjekaj.

Miloti i grupit Etnon ka postuar në Instagramin e tij një fotografi me Gentën nga turneu i tyre, me të cilën bashkëpunimi ka ardhur si sukses i jashtëzakonshëm.

Edhe pas përfumdimit të verës Genta dhe Etnon po vazhdojnë koncertet e tyre në Kosovë dhe jashtë saj, madje Genta së shpejti do të performojë në Londër. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm