Me çka po “lahet” Roza Lati !? (FOTO)

By

E njohur për stilin dhe natyrën e saj, prezantuesja nga Shqipëria, Roza Lati ishte njëra ndër konkurentet më të përfolura për mardhënjen me këngëtarin Stine në spektaklin “Dance With Me”.

Ajo është mjaft aktive nëpër rrjetet sociale ku vazhdimisht poston fotografi dhe video.

Këtë rradhë ajo ka postuar një numër të madh të fotografive në të cilat tregon se është duke modeluar për një foto sesion, dhe duket më mirë se kurrë.

Por ajo çfarë bie në sy është se në këto fotografi Roza është duke u larë me qumësht.

Ndoshta këtu qëndron edhe sekreti i pamjes së bukur të saj ! /prive.al/

rozalatirozalati2

Artikuj të ngjashëm