Atdheu ka për t’i thënë diçka nënës së Xhulit (VIDEO)

By

Banori i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Atdheu nuk po ndalon së flirtuari me konkurrenten e tij, Xhulin.

Madje, ai është shprehur falënderues ndaj nënës së Xhulit, për siç ka thënë ai “lindjen e një yllit”.

“Oj e bukur, oj nëna e Xhulit, faleminderit që e ke bërë këtë yll”, ka thënë Atdheu pos tjerash.

Por, për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm