Zbulohet data: Ja kur publikohet bashkëpunimi i Ledrit me Taynën

By

Prive të shtunën raportoi se Tayna dhe Ledri janë bërë bashkë për një këngë.

Ky lajm u konfirmua edhe me anë të postimeve të të dy artistëve më pas, në rrjete sociale.

Tashmë edhe data e publikimit është zbuluar.

Ka qenë Ledri ai i cili njoftoi se “Aje” publikohet nesër në youtube, mirëpo nuk e bëri të ditur orën e saktë.

Megjithatë, ky është një lajm i mirë përfansat e dyshes të cilët ka kohë që presin këtë duet./Prive.al

View this post on Instagram

“AJE” sot

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm