Dalin fotot: Ameli feston ditëlindjen e tretë

By

28 Nëntori është festë e dyfishtë për Alban Skënderajn dhe Miriam Cani.

Krahas ditës së veçantë kombëtare, çifti festojnë edhe ditëlindjen e vajzës Ameli.

Kjo e fundit sot është bërë 3 vjeç.

Pamjet nga festimet i kanë ndarë Albani dhe Miriami në rrjete sociale ku kanë pasuar urimet e shumta nga fansat.

Edhe 100 për bukuroshen e vogël . /Prive.al

Artikuj të ngjashëm