Majk zgjedh një veshje të veçantë për klipin e ri (FOTO)

By

Të shtunën që kaloi, Prive raportoi se Majk po sjell këngë të re gjatë kësaj jave.

Kësaj here, këngëtari do të ribashkohet me Onatin për projektin e ri i cili tashmë është gati dhe pritet vetëm të lëshohet për publikun.

Ka qenë Majk ai i cili hyri në Instagram për ta postuar një fotografi ku shihet me një veshje të veçantë, e zgjedhur për klipin e ri.

“coming soon”, ishte përshkrimi i tij duke konfirmuar kështu edhe njëherë lajmin.

Kënga e tij e fundit solo, është “Qikita” e publikuar pak javë më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm