Mihrija po sjell duetin e veçantë me…

By

Periudha përpara verës për shumicën e artistëve është koha më e preferuar për sjelljen e projekteve të reja muzikore të cilat më pas do t’i garantojnë koncerte/dasma përgjatë sezonit profitabil.

Njejtë duket të jetë edhe për këngëtaren Mihrije Braha.

Kjo e fundit, krahas angazhimeve me emisionin e saj dhe bizneset, shumë shpejt do të sjellë një këngë të re.

E veçanta e projektit është se do të bëhet sërish bashkë me motrën e saj, Lorën.

Paralajmërimin e ka bërë Mihrija përmes një postimi në rrjete sociale ku ndan një insert shumë të shkurtër nga kënga e klipi. /Prive.al

View this post on Instagram

Coming soon

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Artikuj të ngjashëm